Villimise ja korkimise seadmed

Esindame erinevaid Euroopa villimis- ja korkimismasinate tootjaid ning müüme hügieenilisi villimismasinaid vedelate toiduainete ja muude vedelike tõhusaks villimiseks.

Pakume “Võtmed kätte” lahendusi – piima- ja piimatoodete, mahlade, ketšupi, majoneesi, kastmete, imikutoitude, mooside, õlide, veini ning kangete alkohoolsete jookide ja vee ning kosmeetika, kodukeemia, naftasaaduste jt väga erinevate toodete automaatseid ning Ultra Clean villimis- ja korkimisseadmeid.

Waldner

Saksa firma WALDNER loodi 14. septembril 1908. a Wangenis, Saksamaal. Praeguseks on Waldner piirkonna suurim tööandja ning nende masinaid võib leida üle kogu maailma. WALDNER DOSOMAT pakkemasinad on kasutusel väga erinevates valdkondades – piima- ja lihatööstuses, joogi- ja delikatesside pakendamisel ning kosmeetikas ja meditsiinis. Villitakse ja pakitakse tooteid alates vedelikest kuni pulbrite ning tahkete toodeteni.

Näiteid pakendatavatest toodetest: kodujuust, naturaalsed ning puuvilja jogurtid, jogurtid tükkidega, hapu- ja rõõsk koor, sulajuustud ja juustuvõided, erinevad salatid ja katted, supid ja kastmed, majonees, sinep, või ja margariin, võileivakatted, mesi ja moos, pastad, loomatoidud, kosmeetilised tooted jne.

Masinate tootlikkus on alates väiksemast DOSOMAT 1 tüüpi masinast tootlikkusega ca 1000 pakendit tunnis kuni kiirete 48-realiste DOSOMAT 20 Inline masinateni tootlikkusega rohkem kui 100 000 pakendit tunnis. Taaradena saab kasutada väga laia valikut pakkimismaterjale ning sulgureid, mis on valmistatud kartongist, plastikust, co-ex materjalist, alumiiniumist, teraslehest või klaasist. Tegu on väga kvaliteetsete ja pikaealiste masinatega.

Täpsemat infot leiab Waldner toodete kohta SIIT.

Fricke

Pakume Saksamaa tootja Fricke villimis- ja doseerimisseadmeid keemia-, kosmeetika-, farmaatsia- ja toiduainetööstustele.

Täpsemat infot leiab Fricke toodete kohta SIIT.

Claranor

Pakume Prantsusmaa tootja Claranor steriliseerimisseadmeid kosmeetika-, farmaatsia- ja toiduainetööstustele.

Täpsemat infot leiab Claranor toodete kohta SIIT.

Anna meile endast märku


    Pärast kirja saatmist saabub Sinu e-posti aadressile kinnitav teade kirja eduka kohalejõudmise kohta. Juhul kui Sa sellist kirja ei saa, võta meiega palun ühendust meiliaadressil info@proven.ee.