Mobiilsed robotid

AGV (Automated Guided Vehicle) ja AMR (Autonomous Mobile Robot) on automaattranspordivahendid, mida kasutatakse tööstustes ja ladudes logistiliste operatsioonide automatiseerimiseks. AGV liigub mööda kindlaks määratud teekonda, peatudes teele jääva takistuse korral. Erinevalt AGV-st on AMR võimeline teele jäävast takistusest mööduma ja leidma endale uue marsruudi sihtkohta jõudmiseks.

Ettevõttesisese transpordi automatiseerimine automatiseeritud sõiduki abil aitab vähendada käsitsiprotsesside hulka, parandada töökeskkonda ning suurendada ettevõtte tootlikkust. Automaattranspordivahendid aitavad teie tööjõukulusid vähendada, töötades optimaalse energiakasutusega iseseisvalt kasvõi 24 tundi ööpäevas.

Lühike tasuvusaeg ja atraktiivsed kogukulud (TCO) parandavad ettevõtte tulemusi oluliselt.

Global AGV

Pakume Taani tootja Bila automaattranspordivahendeid Global AGV. Global AGV tehnoloogiat on lihtne integreerida juba olemasolevatesse toimingutesse ja keskkonda ning puudub vajadus oluliselt muuta ettevõtte olemasolevaid operatsioone ja asendiplaane .

AGV navigeerib 360° lasersüsteemi abil, mis tuvastab pidevalt ümbruskonda, et AGV saaks eelnevalt planeeritud marsruutide järgi liikuda. Kui teie logistikavoog muutub, võimaldab süsteemi suur paindlikkus teil marsruuti lihtsasti muuta ja kaardistada vastavalt uutele vajadustele.

Täpsemat infot leiab Global AGV toodete kohta SIIT.

Robotize

Pakume Taani tootja Robotize automaattranspordivahendeid GoPal. GoPalil on suur valik ning täielikult CE-sertifitseeritud lahendused tehaste ja ladude sisemiste kaubaaluste logistika automatiseerimiseks. Autonoomsed koostöörobotid on loodud ja heaks kiidetud ohutuks koostööks inimestega ning need suudavad käsitleda erinevaid kaubaaluseid erinevate koormustega.

GoPal annab täielikult integreeritud lahenduse – koos robotite, kaubaaluste jaamade (pallet stations) ja tarkvaraga –, mille paigaldamine ja integreerimine võtab aega mõne päeva ning mis ei vaja peaaegu mitte mingisugust paigalduskoha kohandamist ega pikka kasutustreeningut. GoPali lahendus saavutab tasuvuse ja hakkab säästma raha arvestuslikult 4-18 kuu pärast, olenevalt palgatasemest ning töö planeerimisest.

OHUTU JA HEA TÖÖKESKKOND

Välistades õnnetused ning raske töö, mis on seotud kahveltõstukite kasutamisega ning kaubaaluste manuaalse käsitlemisega, muudab GoPal-lahendus töökeskkonna oluliselt ohutumaks.

LIHTSAM ADMINISTREERIMINE

GoPali lahenduse abil ei pea enam kunagi vahetusi kavandama ega asendajaid otsima. Koostöörobotid ei võta haigus- ega puhkepäevi.

ANDMED & KOMMUNIKATSIOON

GoPali abil saate koguda olulisi andmeid kaubaaluste sisemise logistika kohta, mida saab kasutada tööoperatsioonide optimeerimiseks. Süsteem suhtleb ka otse ERP/WMS-iga.

INIMLIKUST VEAST TULENEVATE KULUDE MINIMEERIMINE

Kahveltõstukid ning kaubaaluste manuaalne käsitlemine hävitavad aeg-ajalt kaupu, materjale või esemeid ning need võivad kahjustada ka rajatise infrastruktuuri. GoPali abil on kõik need kulud viidud miinimumini.

Täpsemat infot leiab Robotize toodete kohta SIIT.
Vaata lähemalt: Robotize brošüür

Anna meile endast märku


    Pärast kirja saatmist saabub Sinu e-posti aadressile kinnitav teade kirja eduka kohalejõudmise kohta. Juhul kui Sa sellist kirja ei saa, võta meiega palun ühendust meiliaadressil info@proven.ee.