Markem-Imaje, tööstuslike markeerimisseadmete liider, nüüd ka Eestis esindatud !

Tindiprinterid
(CIJ – Continuous Inkjet)

Üle 40 aasta arendutegevust, kvaliteetsed ja tervist säästvad MEK-vabad tindid – äärmiselt mitmekülgsed ja ja töökindlad – Markem Imaje tindiprinterite hulgast leiad sobiva mudeli kõigisse tööstusvadkondadesse.

Uusima tehnoloogiaga, mitmekülgse tindivalikuga (51 varianti) ja lisaaine kasutuselt väga ökonoomne mudel, 9330, on mõeldud kasutatama keskmise koormusega 2000-4000h/aastas, ja mis on suurepärane valik valdavale osale Eesti tööstusettevõtetest.

Vahaprint
(LCIJ- Large Character High Resolution Piezo )

(Wax print või Hotmelt, ameltikult LCIJ ehk Large Character High Resolution Piezo). Ta erineb klassiklaiselt CIJ jugaprinterist sellega, et ei vaja lisaks tindile aditiivi ning tint mida ta tarbib, on tahkel kujul seebitaoline brikett, saadaval erinevates värvides, ja säilib kaua ka avatud pakendi korral. Sellega on võimalk saada väga terav ja suure fondiga tekst sellistele pindadele, millel tavaline tint sisse imendub ja laiali läheb, ning mis seetõttu kaotab teravuse.  Näiteks polüstüreen, puit, papp või paber.  Lisaks on ta koheselt  puutekuiv. Seade ise on oluliselt lihtsam.

Termosiirdeprinterid
(TTO – Thermal Transfer Overprinter )

Pidev kõrgkvaliteediga printimine pakkekiledele ja etikettidele, kuni 300dpi –

SMARTDATE seeria termosiirdeprinterid – sobivad kasutamiseks nii pideva kui seiskumistega pakkekile rakenduse korral (näiteks klassikalised flowpack-masinad). Printimiseks kas läbi termosiird lindi või otse etiketile.

Mitmete termosiirde tindilintide säästmise funktsioonidega ( Näit. printidevaheline tagasikerimine, et kasutada ära hõredate tekstiridade vahelist ala, mis muul juhul raisku läeheks).

Lasermarkeerimine

Markem-Imaje pakub laias valikus lasermarkeerimisseadmeid, mis kasutavad kiud- ja CO2-tehnoloogiaid, et tagada kvaliteetne ja kiire markeerimine peaaegu kõikidel alusmaterjalidel. Nende lasermarkeerimisseadmete eelised hõlmavad järgmist:

  • Kõrge kontrastsus, täpsus ja püsivus
  • Minimaalne hooldus ja pikk tööiga
  • Vähem tarvikuid ja kulumaterjale
  • Keskkonnasõbralikumad lahendused võrreldes teiste markeerimistehnoloogiatega
  • Sobivus erinevatele materjalidele, nagu plastik, metall, puit, klaas ja pakend

Etiketiapaigalduse seadmed
(Print and Apply labeling)

Innovatsioonipreemia võitnud tehnoloogia, mis suurendab teie tootmisliini efektiivsust.

2200 seeria on loodud juba tõestatud kontseptsioonile, millel on tuhandeid seadmeid paigaldatud nõudlikesse 24/7 keskkondadesse, tagades töökindluse, efektiivsuse ja kasutusmugavuse, et minimeerida markeerimisvigu. 2200 seeria pakub laias valikus vahetatavaid aplikaatoreid, vähendatud sekkumisvajadusega tööd ja enneolematuid paigalduskiiruseid. eTouch-S® intelligentne aplikaator kasutab turuliidri Markem-Imaje’ innovaatilist tehisintellekti abil juhtimist, et pakkuda silmapaistvat jõudlust ja kaitsta etiketitavaid tooteid.

 

Anna meile endast märku


    Pärast kirja saatmist saabub Sinu e-posti aadressile kinnitav teade kirja eduka kohalejõudmise kohta. Juhul kui Sa sellist kirja ei saa, võta meiega palun ühendust meiliaadressil info@proven.ee.