Robotize

Pakume Taani tootja Robotize automaattranspordivahendeid GoPal. GoPalil on suur valik ning täielikult CE-sertifitseeritud lahendused tehaste ja ladude sisemiste kaubaaluste logistika automatiseerimiseks. Autonoomsed koostöörobotid on loodud ja heaks kiidetud ohutuks koostööks inimestega ning need suudavad käsitleda erinevaid kaubaaluseid erinevate koormustega.

GoPal annab täielikult integreeritud lahenduse – koos robotite, kaubaaluste jaamade (pallet stations) ja tarkvaraga –, mille paigaldamine ja integreerimine võtab aega mõne päeva ning mis ei vaja peaaegu mitte mingisugust paigalduskoha kohandamist ega pikka kasutustreeningut. GoPali lahendus saavutab tasuvuse ja hakkab säästma raha arvestuslikult 4-18 kuu pärast, olenevalt palgatasemest ning töö planeerimisest.

OHUTU JA HEA TÖÖKESKKOND

Välistades õnnetused ning raske töö, mis on seotud kahveltõstukite kasutamisega ning kaubaaluste manuaalse käsitlemisega, muudab GoPal-lahendus töökeskkonna oluliselt ohutumaks.

LIHTSAM ADMINISTREERIMINE

GoPali lahenduse abil ei pea enam kunagi vahetusi kavandama ega asendajaid otsima. Koostöörobotid ei võta haigus- ega puhkepäevi.

ANDMED & KOMMUNIKATSIOON

GoPali abil saate koguda olulisi andmeid kaubaaluste sisemise logistika kohta, mida saab kasutada tööoperatsioonide optimeerimiseks. Süsteem suhtleb ka otse ERP/WMS-iga.

INIMLIKUST VEAST TULENEVATE KULUDE MINIMEERIMINE

Kahveltõstukid ning kaubaaluste manuaalne käsitlemine hävitavad aeg-ajalt kaupu, materjale või esemeid ning need võivad kahjustada ka rajatise infrastruktuuri. GoPali abil on kõik need kulud viidud miinimumini.

Täpsemat infot leiab Robotize toodete kohta SIIT.
Vaata lähemalt: Robotize brošüür

Anna meile endast märku


    Pärast kirja saatmist saabub Sinu e-posti aadressile kinnitav teade kirja eduka kohalejõudmise kohta. Juhul kui Sa sellist kirja ei saa, võta meiega palun ühendust meiliaadressil info@proven.ee.